Stěhování

Šikula-Stěhovák, s.r.o.STĚHOVÁNÍ ŠIKULA-STĚHOVÁK, S.R.O.

Ve spolupráci s firmou Šikula-Stěhovák, s.r.o. Vám nově nabízíme kompletní stěhovací služby, včetně vyklízení, služeb hodinového manžela, úklidu apod.

O firmě Šikula-Stěhovák, s.r.o.:

Nabízíme profesionální stěhování bytů a domů, stěhování kanceláří a firem, stěhování strojů a těžkých břemen (pianina, piána, křídla, klavíry, trezory, stroje a další), vyklízení všeho druhu a ekologické likvidace odpadů.

Jsme středně velká rodinná firma zabývající se stěhováním již přes 15 let. Denně stěhujeme desítky spokojených klientů, včetně firem a navíc si již nemusíte objednávat další firmy na navazující služby stěhování - my jsme komplexní a zajišťujeme veškeré doplňkové služby před i po stěhování.

Nově jsme zřídili službu uskladnění věcí v našich soukromých skladech různých velikostí. Pokud potřebujete stěhovaný majetek někam uschovat, jsme pro Vás ideální volbou. Nejen, že vše pečlivě zabalíme do našeho obalového materiálu, ale také vyložíme u nás a uskladníme na Vámi požadovanou dobu.
Všechny Vaše věci tak budou bezpečně uschovány v místnostech s pokojovou teplotou, koberci na podlahách a uchráněny od případného poškození vnějšími vlivy.

Využijte stěhování s profesionály na trhu a rozšiřte tak řady našich spokojených zákazníků i Vy! U nás se nesetkáte s neférovým jednáním!

Hledáte-li více informací, podívejte se na reference na našem webu nebo na naše facebook stránky a klidně prozkoumejte náš vozový park či ceník našich služeb. Nikomu nic netajíme.

Pro kontakt můžete využít některou z následujících možností:

Těšíme na spolupráci..